درباره ما

درباره  گروه فنی و مهندسی آســـارول

بعنوان یک تولید کننده معتبر ایرانی توانسته ایم با استفاده از تجهیزات پیشرفته برای تولید انواع رولیک با کیفیت بالا در سایزهای مختلف و با بهترین قیمتها نقطه عطفی را در صنایع و معادن داخلی ایجاد نمائیم. این همان چیزی است که بواسطه آن توانسته ایم بخوبی خود را مطرح نموده و با موفقیت نیاز مشتریان ارزشمند خود را به این نوع محصولات تامین نمائیم.

تولیـدات

– از جمله تولیدات در بخش درام میتوان به شرح ذیل نام برد:

درام معمولی – درام با شفت تعویضی – داررام با قفل کن – درام ثابت

انواع نوار نقاله ثابت :
طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی درام نقاله  /نوار نقاله و قطعات یدکی انواع درام های تعمیری راه اندازی دستگاه های انتقال مواد محدود و انتقال مواد بلند -درام نقاله و غلطک  ارائه طیف وسیعی از درام نقاله، تولید با بالاترین استانداردها؛ قیمت های رقابتی با تحویل سریع و کارآمد .امکان تولید انواع درام با سایزهای مختلف و طبق سفارش در کمترین زمان   برای دوام و استحکام بالاتر جوش داده شده MMA تمام بدنه به طور مداوم با استفاده از فرایند  در خصوص نصب شفت ها کاملا رعایت می گردد.EN8 اند. غلطک نوار نقاله از محصولات جدید گروه صنعتی آسارول می باشد .

  انواع رولیک :
رولیک تعویضی-رولیک پرسی- رولیک استیل – رولیک فلزی – رولیک پلیمری(تفلونی) – رولیک پلی اورتان – راهنما – رولیک ضربه گیر – رولیک پلاستیکی -بانداموند – انواع – رولیک روکش لاستیکی دار(ضربه گیر) – کله قندی – مخروطی پایه رولیک با ابعاد نامحدود و …

انواع باگت الواتور :
سازنده انواع پایه رولیک بحسب سایز درخواستی و تعمیر انواع پایه رولیک