فروش رولیک‌ ضربه‌گیر

رولیک‌های ضربه‌گیر (Impact Roller)، دسته‌ای از رولیک‌های حامل هستند که مقاومت بیشتری دارند و طوری ساخته شده‌اند که در برابر ضربه‌ی حاصل از افتادن و یا سقوط اجسام سنگین به روی نوار نقاله مقاوم هستند. آنها با توجه به ساختار فولادی قدرتمند خود (فولاد ST-37) می‌توانند ارتعاشات و شوک حاصل از افتادن اجسام را کاهش داده و از خرابی خط تولید پیشگیری کنند. این قطعات باید هنگام دریافت متریال‌های ورودی هم‌محوری و بالانس بودن خود را حفظ کرده و با نوار نقاله اصطکاک مناسبی داشته باشد.

علاوه بر ساختار فولادی این رولیک‌ها، که باید بادوام و مستحکم باشد، ویژگی دیگری که مورد توجه قرار دارد این است که این رولیک‌ها باید به خوبی آب‌بندی شوند. از آنجایی که معمولاً قطعات و مواد خام مستقیماً به روی نوارهای سوار بر رولیک‌های ضربه‌گیر فرود می‌آیند، پدیدار شدن رطوبت، گرد و غبار و سایر موارد مزاحم امری اجتناب‌ناپذیر است. لذا، این دسته قطعات با استفاده از پلاستیک‌های Nylon6 پوشانده و آب‌بندی می‌شوند. رینگ‌های لاستیکی رولیک از جنس NR/SBR می‌باشند.

ابعاد قطعه، از دیگر پارامترهایی است که باید به آن توجه شود. اندازه‌ی این رولیک‌ها بسته به نیاز و انتخاب مشتری است و قطر غلتک آن از ۷۵ الی ۲۱۹ میلی‌متر، و طول غلتک از ۱۵۰ الی ۲۸۰۰ میلی‌متر متغیر می‌باشد. همچنین شفت‌های رولیک در سایزهای ۲۰، ۲۵، ۳۰، ۳۵ و ۴۰ میلی‌متری موجود است. این ابعاد بر اساس استانداردهای ISO1537 و DIN15207 هستند. هرچند امکان تهیه‌ی رولیک‌های بر پایه‌ی استانداردهایی همچون FEM، AFNOE و غیره نیز وجود دارد.

مشتریان محترم می‌توانند با توجه به نیازهای خود سفارش خود را به صورت حضوری، تلفنی و یا اینترنتی به نمایندگی‌های فروش آسارول ارسال نمایند تا رولیک‌های ضربه‌گیر استاندارد خود را از ما دریافت کنند.

آدرس فروشگاه: تهران، سعدی جنوبی، نرسیده به کوچه مجمر، ساختمان ۲۰۲(کامکار)، طبقه ۶، واحد ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۴۰۸۱۰۸

نشانی ایمیل: info@asaroll.com