فروش رولیک فلزی

فروش رولیک فلزی

تقریباً همه‌ی اهالی صنعت از اهمیت بسیار بالای رولیک‌ها در خطوط تولید آگاهی دارند. رولیک‌ها، دسته‌ای از غلتک‌ها هستند که درون نوار نقاله قرار دارند و با چرخیدن آنها، چرخ تولید کارخانه‌ها نیز می‌چرخد. رولیک‌ها از لحاظ متریال ساختاری به دو دسته‌ی رولیک‌های پلیمری و فلزی تقسیم می‌شوند. شرکت آسارول با تنوع در جنس آلیاژها، آماده‌ی فروش انواع رولیک فلزی به مشتریان گرامی است.

در ساخت این قطعه، همانطور که گفته شد از فلزات و آلیاژهای گوناگونی استفاده می‌شود. از جمله‌ی آنها می‌توان به رولیک‌‌های آلومینیومی، رولیک‌های چدنی، رولیک‌های فولادی و رولیک‌های آهنی ساده اشاره نمود. این رولیک‌ها به علت عدم پوشش پلاستیکی یا پلیمری همانند رولیک‌های ضربه‌گیر دارای قدرت و استحکام بالا نیستند؛ اما اصطکاک کمتر، قدرت چرخش بهتر و قیمت ارزان‌تری نسبت به آنها دارند که همین امر باعث می‌شود که این دسته از رولیک‌ها در خط تولید کاربرد وسیع‌تری داشته باشند.

رولیک‌ها از لحاظ ساختمان به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته‌ی اول، رولیک پرسی است که قطعاتی همچون بلبرینگ، شفت و کاسه‌نمد به صورت پرسی به رولیک متصل شده و در یک مجموعه قرار دارند و امکان تعویض این خرده‌قطعات عملاً شدنی نیست. دسته‌ی دوم، رولیک تعویضی است که خرده‌قطعات یاد شده جدا از ساختار رولیک قرار دارند و امکان تعویض این قطعات وجود دارد. همچنین این دسته از مزیت آب‌بندی بهتر نسبت به رولیک‌های پرسی برخوردار است.

رولیک‌های فلزی ابعاد استاندارد مختلفی دارند که بسته به نیاز کارفرمایان و مشتریان محترم تهیه خواهد شد. قطر و طول لوله و شفت رولیک در اندازه‌های متفاوت موجود می‌باشد و متناسب با سایز مورد نیاز شما این قطعات ارائه خواهند شد. همچنین سایز بلبرینگ و آچارخور بودن محصول از دیگر نکاتی است که مشتریان باید بدان توجه کافی نمایند. رولیک فلزی مطلوب شما پس از تست آب‌بندی و سایر آزمایش‌های مورد نظرتان به شما ارائه خواهد شد.

آدرس فروشگاه: تهران، سعدی جنوبی، نرسیده به کوچه مجمر، ساختمان ۲۰۲(کامکار)، طبقه ۶، واحد ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۴۰۸۱۰۸